İstanbul Silüeti PNG Skype Logo CANLI Destek
Samsung'un gizli çalışması ortaya çıktı

Samsung'un gizli çalışması ortaya çıktı


Samsung'un gizli çalışması ortaya çıktı

Güney Koreli üretici yeni Android sürümü için hazırlıklara çoktan başladı.

 

Android Marshmallow'un yayınlanmasının üstünden bir süre geçti. Şu anda bu sürümün kullanılabilirliği Nexus cihazlarla sınırlı. Fakat telefon üreticileri Android 6.0 üstünde çalışıyor. Marshmallow önümüzdeki haftalarda genişleyecek ve farklı markaların telefonlarına gelecek.

Sızdırılmış yol haritasının doğru olduğunu varsayarsak, 2016 Ocak ayından itibaren  amiral gemisi modelleri için Android 6.0 güncellemesini yayınlayacak. Besbelli Galaxy S6 yeni güncellemeyi alacak olan ilk telefonlardan biri. Geekbench veri tabanı şimdi deSamsung'un Android 6.0.1'i test ettiğini gösteriyor. Test edilen cihaz ise S6'nın uluslararası versiyonu (Bu modelin kod adı SM-G920F sonuçta görülüyor). Özetle benchmark verisi Android 6.0.1 yazılım paketinin yolda olduğunu teyit eden önemli bir kanıt.

Samsung telefonlar için Marshmallow Türkiye güncelleme takvimi netleşiyor

Testte uluslararası modelin kullanılması birçok farklı ülkede S6 sahiplerinin güncellemeyi alması demek. Yüksek ihtimalle Android 6.0.1 ilk olarak Polonya'da yayınlanır. Geçmişte genelde böyle oldu.

6.0.1 sürümü 6.0 üstüne küçük bir güncelleme gibi görülebilir, fakat önemli bazı hataları da kapatıyor. Ayrıca Samsung'un en son işletim sistemi versiyonunu sunması da kullanıcıları daha çok memnun edecektir. Sizin bu konudaki görüşleriniz nedir?

                                     kaynak:http://www.sabah.com.tr/


Facebook Paylaş Butonu Google Plus Paylaş Butonu

16.12.2015